Stolar
2021-02-12
875184
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, 1950-tal, lövträ, stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage