Brasställ Gunnar Ander

Brasställ Gunnar Ander
Brasställ Gunnar Ander
Brasställ Gunnar Ander
Brasställ Gunnar Ander
Brasställ Gunnar Ander
Brasställ Gunnar Ander

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

BRASSTÄLL, 1900-talets mitt, koppar i relieffdekor med puttos, höjd ca 52, 49x21 cm

Bruksslitage

875188

2021-02-13