Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOL, 1700-talets andra hälft, gustaviansk, stockholmsarbete, förgylld, medaljongformad ryggbricka, sitthöjd ca 40 cm
Färgbortfall, förstärkt
875194
2021-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här