Sekretär rokokostil

Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEKRETÄR, rokokostil, 1900-talet andra hälft, mahognyfanér, 1 låda, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 99, 85x43 cm

Slitage, märken

875198

2021-02-15