Sideboard 1930/40-tal

Sideboard 1930/40-tal
Sideboard 1930/40-tal
Sideboard 1930/40-tal
Sideboard 1930/40-tal
Sideboard 1930/40-tal
Sideboard 1930/40-tal
Sideboard 1930/40-tal
Sideboard 1930/40-tal
Sideboard 1930/40-tal
Sideboard 1930/40-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD/BOKHYLLA, 1930/40-tal, funkis, björkfanér höjd ca 78 cm, längd 120 cm, djup 30 cm

Bruksslitage, repor, märken, tröga lådor

875205

2021-02-14