Sideboard Bräntorps

Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

400 EUR

SIDEBOARD, Bräntorps, 1950/60-tal, fanerat med teak, sex lådor samt tre skjutdörrar, bredd 170, djup 43, höjd 77 cm.

Slitage, mindre repor, fläckar

875212

2021-02-15