Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Slättlandskap, signerad, olja på duk, ca 49x78 cm
Duklagning, krackelyr
875216
2021-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här