Gusten Widerbäck

Gusten Widerbäck
Gusten Widerbäck
Gusten Widerbäck
Gusten Widerbäck
Gusten Widerbäck
Gusten Widerbäck

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Slättlandskap, signerad, olja på duk, ca 49x78 cm

Kuntoraportti

Duklagning, krackelyr

875216

Päivämäärä:

2021-02-12