Circle 2 flaskor TSA 2013

Circle 2 flaskor TSA 2013
Circle 2 flaskor TSA 2013
Circle 2 flaskor TSA 2013
Circle 2 flaskor TSA 2013
Circle 2 flaskor TSA 2013
Circle 2 flaskor TSA 2013
Circle 2 flaskor TSA 2013
Circle 2 flaskor TSA 2013

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIRCLE, 2 dlr, blandteknik på Vin- och Öl- flaska i furu, tillverkade designern Daniel Franzén för utställningen Turned Street Art 2013 på Designgalleriet, Odengatan i Stockholm, signerade och daterade, ca 30x7, 21x6 cm

Ingår i tema auktion Urban Art

875225

2021-02-10