Bengt Källgren & Per Sundstedt Zero Trix

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT KÄLLGREN & PER SUNDSTEDT, taklampa, "Trix", Zero, 2000-tal, satinkromad metall och plast, 4 flyttbara och ställbara spotlights fästa med magneter, diameter 21 cm exkl spotlights

Repor, ej funktionstestad

875234

2021-02-24