Danka Jaworska oljemålning

Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DANKA JAWORSKA (född 1951), Komposition med ansikte, signerad samt daterad 77, olja på duk, ca 103x69 cm

875235

2021-02-13