Sven-Olof Ehrén litografi

Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Kurioskabinett, signerad och daterad 58 samt numrerad 34/300, ca 29x50,5 cm

875238

2021-02-12