Serveringsfat nysilver

Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSFAT, 7 st., nysilver, G. A. B., och Anders Gabriel Dufva, Stockholm, 1900-talets första hälft, diameter ca 34, längd 53-68 cm

Repor

875243

2021-02-14