Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSFAT, 7 st., nysilver, G. A. B., och Anders Gabriel Dufva, Stockholm, 1900-talets första hälft, diameter ca 34, längd 53-68 cm
Repor
875243
2021-02-14