Franco Costa färgserigrafi

Franco Costa färgserigrafi
Franco Costa färgserigrafi
Franco Costa färgserigrafi
Franco Costa färgserigrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCO COSTA (1934-2015): "Orchidea in Singapore", signerad Franco Costa, numrerad 181/220, färgserigrafi, bladmått 81x72 cm

Ej examinerad ur ram

875250

2021-02-13