Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND, porslin, "Rörstrandia´´, soppterrin, oglaserat, rokokostil, oglaserad, höjd 30, längd 37 cm
Skador: Krackeleringar
Krackelyr förekommer
875251
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här