Rörstrand terrin

Rörstrand terrin
Rörstrand terrin
Rörstrand terrin
Rörstrand terrin
Rörstrand terrin
Rörstrand terrin
Rörstrand terrin
Rörstrand terrin
Rörstrand terrin
Rörstrand terrin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, porslin, "Rörstrandia´´, soppterrin, oglaserat, rokokostil, oglaserad, höjd 30, längd 37 cm
Skador: Krackeleringar

Krackelyr förekommer

875251

2021-02-13