Matgrupp bord samt 4 stolar

Matgrupp bord samt 4 stolar
Matgrupp bord samt 4 stolar
Matgrupp bord samt 4 stolar
Matgrupp bord samt 4 stolar
Matgrupp bord samt 4 stolar
Matgrupp bord samt 4 stolar
Matgrupp bord samt 4 stolar
Matgrupp bord samt 4 stolar
Matgrupp bord samt 4 stolar
Matgrupp bord samt 4 stolar
Matgrupp bord samt 4 stolar
Matgrupp bord samt 4 stolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets mitt, mahogny, bestående av 1 bord, samt 4 stolar, stolarna med fast stoppad sits och ryggdel, floral textilklädsel, utdragbart bord, meföljer 1 iläggsskiva, höjd på bord ca 73, 135x80, iläggskiva á 40 cm, rygghöjd på solarna ca 86, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, iläggsskivan senare bemålad i brunt

875253

2021-02-13