Tarik Hardaga olja
Closed
2021-02-13
875266
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
TARIK HARDAGA (född 1960): fragment av staty, signerad samt daterad TARIK HARDAGA -03, olja på duk, ca 65x50 cm