Beslag 1800-tal

Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal
Beslag 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESLAG, 8 st., förgylld metall, 1800-tal, längd ca 20-28 cm

Bristningar förekommer

875275

2021-02-14