Soffa samt fåtölj grönt läder

Soffa samt fåtölj grönt läder
Soffa samt fåtölj grönt läder
Soffa samt fåtölj grönt läder
Soffa samt fåtölj grönt läder
Soffa samt fåtölj grönt läder
Soffa samt fåtölj grönt läder
Soffa samt fåtölj grönt läder
Soffa samt fåtölj grönt läder
Soffa samt fåtölj grönt läder
Soffa samt fåtölj grönt läder
Soffa samt fåtölj grönt läder
Soffa samt fåtölj grönt läder

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 2 dlr, 1900-talets andra hälft, grönt skinn, lösa plymåer, soffans längd ca 153, sitthöjd 36 cm

Bruksslitage, märken

875285

2021-02-15