Träfigurin Kina

Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina
Träfigurin Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, trä, Kina, 1900-talets första hälft, föreställande man sittande på vattenbuffel, höjd 25 cm

Slitage, avslag på hornen

875294

2021-02-13