Djur WMF metall
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURINER, metall, 6 st, tidigt 1900-tal, i form av hjort stämplad WMF, tupp, hönor (hönan i brons märkt Deposé, vildsvin samt räv monterad på en sten, höjd 5-11 cm
Smärre slitage, tuppen med skada
875320
2021-02-13