Djur WMF metall

Djur WMF metall
Djur WMF metall
Djur WMF metall
Djur WMF metall
Djur WMF metall
Djur WMF metall
Djur WMF metall
Djur WMF metall
Djur WMF metall
Djur WMF metall
Djur WMF metall
Djur WMF metall

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, metall, 6 st, tidigt 1900-tal, i form av hjort stämplad WMF, tupp, hönor (hönan i brons märkt Deposé, vildsvin samt räv monterad på en sten, höjd 5-11 cm

Smärre slitage, tuppen med skada

875320

2021-02-13