Utelampa

Utelampa
Utelampa
Utelampa
Utelampa
Utelampa
Utelampa
Utelampa
Utelampa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTELAMPA, smide 1900-tal, för montage på fasad, skärm med olikfärgat glas, höjd ca 40, längd 40 cm

Patina, slitage
ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

875325

2021-02-13