Orientmatta antik Bakhtiari Ziglar

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, Bakhtiari, Ziglar, antik, 337 x 168 cm

Lagningar, skador, ställvis slitage, kortsidorna renoverade

875328

2021-02-28