Oscar Törnå, Aftonrodnad

Oscar Törnå, Aftonrodnad
Oscar Törnå, Aftonrodnad
Oscar Törnå, Aftonrodnad
Oscar Törnå, Aftonrodnad
Oscar Törnå, Aftonrodnad
Oscar Törnå, Aftonrodnad
Oscar Törnå, Aftonrodnad
Oscar Törnå, Aftonrodnad
Oscar Törnå, Aftonrodnad
Oscar Törnå, Aftonrodnad

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Aftonrodnad, signerad och daterad Oscar Törnå -94, olja på duk, 18x40 cm

875347

2021-02-28