Lennart Jirlow, Millenium, färglitografi

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): "Millenium" - Restauranginteriör, 1999, signerad L. Jirlow, numrerad 1634/1999, färglitografi, bildstorlek 57,5x71,5, bladstorlek 84,5x82,5 cm.

875352

2021-02-28