Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LENNART JIRLOW (1936-2020): "Millenium" - Restauranginteriör, 1999, signerad L. Jirlow, numrerad 1634/1999, färglitografi, bildstorlek 57,5x71,5, bladstorlek 84,5x82,5 cm.
875352
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här