Markku J Rantala oljemålning
Klubbat för:
300 EUR
Arviointi
400 EUR
Kuvaus
MARKKU J RANTALA (1950-2007) "sinnets verklighet är naturen själv", a tergo signerad samt daterad -02, olja på duk, 120x40 cm
Kuntoraportti
875370
Päivämäärä:
2021-02-10