Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Arviointi

400 EUR

Kuvaus

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "sinnets verklighet är naturen själv", a tergo signerad samt daterad -02, olja på duk, 120x40 cm

Kuntoraportti

875370

Päivämäärä:

2021-02-10