Ivars bordslampor 1 par

Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par
Ivars bordslampor 1 par

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVARS, bordslampor, 1 par, förgylld metall, märkta IA typ 1233. 1900-talets andra hälft, textilklädda skärmar, total höjd 50 cm

EJ funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

875377

2021-02-14