Fritz Lindström akvareller

Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): (10 st): Stockholmsmotiv, akvareller , signerade F. Lindström, varierande mått mellan ca 15x21 till 16x22 cm

875393

2021-02-10