Corneille litografi

Corneille litografi
Corneille litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -89, numrerad 66/85, färglitografi, bladmått 53x73 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar, gulnad

875403

2021-02-11