Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -89, numrerad 66/85, färglitografi, bladmått 53x73 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, gulnad
875403
2021-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner