Smycken och spännen

Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen
Smycken och spännen

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPÄNNEN, DRÄKTSMYCKEN, ARMBAND, av varierande ålder, mestadels 1800-tal, några i silver, armbandets längd ca 18 cm

Slitage

875411

2021-02-14