Sven Inge De Monér Hölund litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): (3), "Mytologisk Svit" signerade, numrerad 30/80, färglitografier i mapp, bladmått 76x57 cm

875422

2021-02-11