Valter Gibson oljemålning

Valter Gibson oljemålning
Valter Gibson oljemålning
Valter Gibson oljemålning
Valter Gibson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VALTER GIBSON (1928-2002): Vision, olja på pannå, ca 122x152 cm

Oramad, ytslitage, färgbortfall, nötta kanter

875434

2021-02-10