IKEA stolar 4 st

IKEA stolar 4 st
IKEA stolar 4 st
IKEA stolar 4 st
IKEA stolar 4 st
IKEA stolar 4 st
IKEA stolar 4 st
IKEA stolar 4 st
IKEA stolar 4 st
IKEA stolar 4 st
IKEA stolar 4 st

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, "Monaco", IKEA, 1900-talets andra hälft., fanérad med teak, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, senare klädsel

875436

2021-02-11