Ernst Billgren färglitografi

Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Järv i blå kostym", ur mappen Tjyvar, signerad Ernst Billgren, provtryck,
färglitografi, bladmått ca 65,5x61,5 cm

I mapp

875445

2021-02-10