Yrjö Edelman färglitografi

Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMAN (född 1941): Komposition med papper, signerad, numrerad 3/99, färglitografi, bladmått ca 61,5x87 cm

I mapp

875449

2021-02-10