Salongsgrupp nyrokoko

Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALONGSGRUPP, 8 dlr, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld, skuren dekor, bordet med stenskiva, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 65, diameter 89, soffans längd 215 cm

Smärre slitage och ytskador, en karmstol med lös fjäder

875453

2021-02-14