Ragnar Lindström

Ragnar Lindström
Ragnar Lindström
Ragnar Lindström
Ragnar Lindström
Ragnar Lindström
Ragnar Lindström

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR LINDSTRÖM (1909-43): Fjällbjörkar, signerad, olja på duk uppfordrad på duk, ca 39x59,5 cm

875456

2021-02-14