Byrå 1800-tal
2021-02-10
875461
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets första hälft, bemålad, 3 lådor, beslag i mässing, höjd 102, 123x57 cm
Renoverad och kompleterad, saknar nyckel, spricka