K G Nilsson färglitografi

K G Nilsson färglitografi
K G Nilsson färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSSON (född 1942): "Havspektrum", signerad och daterad 1993, numrerad 146/150, färglitografi, bladmått ca 50x72 cm

I mapp

875465

2021-02-10