André Masson etsningar

André Masson etsningar
André Masson etsningar
André Masson etsningar
André Masson etsningar
André Masson etsningar
André Masson etsningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987): Ur "Last, lust och lidelese i konsten", signerad och numrerad André Masson 40/60, etsning, bladmått ca 29x39 cm

875466

2021-02-14