Tommy "TC" Carlsson färglitografier

Tommy
Tommy
Tommy
Tommy

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): (2), fruktstilleben, signerade, numrerade 27/120 resp. 57x150, färglitografier, bladmått ca 49,5x43 cm vardera

Zustandsbeschreibung

875469

2021-02-10