Pablo Picasso Cannes

Pablo Picasso Cannes
Pablo Picasso Cannes

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PABLO PICASSO (efter, 1881-1973): Cannes A-M, färglitografisk affisch, bladmått ca 100x66 cm
Colour lithographic poster after Picasso, executed by Henri Deschamps, printed by Mourlot,

LITTERATUR: Czwiklitzer 177

Oramad, kantskador

875475

2021-02-14