Pablo Picasso Cannes
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PABLO PICASSO (efter, 1881-1973): Cannes A-M, färglitografisk affisch, bladmått ca 100x66 cm
Colour lithographic poster after Picasso, executed by Henri Deschamps, printed by Mourlot,
LITTERATUR: Czwiklitzer 177
Oramad, kantskador
875475
2021-02-14