Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
GEORG JENSEN, förgyllt silver och rostfritt stål, 2 st, julskedar, 1948 och 1971 samt tårtspade, längd 16- 21,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage.
875477
2021-02-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner