Georg Jensen förgyllt

Georg Jensen förgyllt
Georg Jensen förgyllt
Georg Jensen förgyllt
Georg Jensen förgyllt
Georg Jensen förgyllt
Georg Jensen förgyllt

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

GEORG JENSEN, förgyllt silver och rostfritt stål, 2 st, julskedar, 1948 och 1971 samt tårtspade, längd 16- 21,5 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage.

875477

2021-02-21