Bestickschatull

Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BESTICKSCHATULL, 1900-tal, fanér i ek, lucka med bakomvarande 5 lådor, handtag i metall, höjd ca 75, 64x43 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken, fläckar

875478

2021-02-15