Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BESTICKSCHATULL, 1900-tal, fanér i ek, lucka med bakomvarande 5 lådor, handtag i metall, höjd ca 75, 64x43 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, märken, fläckar
875478
2021-02-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner