Valery Chirkov oljemålning

Valery Chirkov oljemålning
Valery Chirkov oljemålning
Valery Chirkov oljemålning
Valery Chirkov oljemålning
Valery Chirkov oljemålning
Valery Chirkov oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

VALERY CHIRKOV (USSR, född 1943): "Composition", signerad V.Chirkov, olja på duk, ca 63x46 cm

875481

2021-02-12