Valery Chirkov

Valery Chirkov
Valery Chirkov
Valery Chirkov
Valery Chirkov
Valery Chirkov
Valery Chirkov
Valery Chirkov
Valery Chirkov
Valery Chirkov
Valery Chirkov
Valery Chirkov
Valery Chirkov

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALERY CHIRKOV (USSR, född 1943): (2) Compositions, signerade V.Chirkov, olja på pannå, ca 39x30 respektive 40x17 cm

875485

2021-02-12