Dockservis och Leksaksbilar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
LEKSAKSBILAR samt DOCKSERVIS, omkring 1900-talets mitt, 13 dlr leksaksbilar, bl.a Dinky Toys samt Corgi Toys, varav ett flygplan, dockservis bestående av 22 dlr, porslin, varierande mått
Leksaksbilarna med ommfattande bruksslitage
875487
2021-02-14