Dockservis och Leksaksbilar

Dockservis och Leksaksbilar
Dockservis och Leksaksbilar
Dockservis och Leksaksbilar
Dockservis och Leksaksbilar
Dockservis och Leksaksbilar
Dockservis och Leksaksbilar
Dockservis och Leksaksbilar
Dockservis och Leksaksbilar
Dockservis och Leksaksbilar
Dockservis och Leksaksbilar
Dockservis och Leksaksbilar
Dockservis och Leksaksbilar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LEKSAKSBILAR samt DOCKSERVIS, omkring 1900-talets mitt, 13 dlr leksaksbilar, bl.a Dinky Toys samt Corgi Toys, varav ett flygplan, dockservis bestående av 22 dlr, porslin, varierande mått

Leksaksbilarna med ommfattande bruksslitage

875487

2021-02-14